Zaposlitev

K sodelovanju vabimo nove sodelavke in sodelavce za naslednja prosta delovna mesta:

1. POMOČNIK VODJE KUHINJE v Restavraciji hotela Marina

Od vas pričakujemo:

  • vsaj IV. stopnjo – smer kuhar
  • pozitiven odnos do dela
  • kreativnost, odgovornost ter veselje do učenja
  • najmanj tri leta dni delovnih  izkušenj na podobnih delih.

Opis delovnega mesta:

  • načrtovanje, organiziranje in nadziranje procesa priprave jedi
  • organizacija in koordinacija dela v izmeni
  • pripravljanje visoko kakovostnih jedi tako z vidika okusa kot z vidika izgleda.

Delovno razmerje bomo sklenili za nedoločen čas.

Zainteresirane kandidate/ke vabimo, da nam najkasneje do 17/06/2020 pošljejo vlogo z življenjepisom in prilogami na naslov: HOTEL MARINA d.o.o., Veliki trg 11, 6310 IZOLA oz. se prijavijo na naši spletni strani www.hotelmarina.si

Dodatne informacije: tel.  05 66 04 408,

13/06/2020

2. SAMOSTOJNI KUHAR v Restavraciji Hotela Marina

Ponujamo vam:

  • zaposlitev za določen čas, z možnostjo podaljšanja za nedoločen čas.
  • zanimivo delo v uspešnem in ambicioznem kolektivu,
  • stimulativno nagrajevanje,
  • možnost strokovnega razvoja.

Zainteresirane kandidate/ke vabimo, da nam najkasneje do 10/06/2020 pošljejo vlogo z življenjepisom in prilogami na naslov: HOTEL MARINA d.o.o., Veliki trg 11, 6310 IZOLA oz. se prijavijo na naši spletni strani www.hotelmarina.si

01/06/2020

NOČNI RECEPTOR

  • vsaj III. stopnjo izobrazbe turistične oz. družboslovne smeri,
  • aktivno znanje slovenskega jezika ter pogovorno znanje italijanskega in angleškega oz/in nemškega jezika
  • urejenost, komunikativnost, smisel za delo z ljudmi
  • vsaj šest mesecev ustreznih delovnih izkušenj.

  • zaposlitev za določen čas 03 mesecev s polovičnim delovnim časom.

Zainteresirane kandidate/tke vabimo, da nam najkasneje do 15/06/2020  pošljejo vlogo z življenjepisom in prilogami na naslov: HOTEL MARINA d.o.o., Veliki trg 11, 6310 IZOLA oz. se prijavijo na naši spletni strani.

13/06/2020

RECEPTOR

  • vsaj V. stopnjo izobrazbe turistične smeri oz. družboslovne smeri,

aktivno znanje slovenskega, italijanskega in angleškega ter pogovorno znanje nemškega jezika,

urejenost, komunikativnost, smisel za delo z ljudmi,

najmanj šest mesecev  delovnih  izkušenj na podobnih delih.

  • zaposlitev za določen čas.

Zainteresirane kandidate/tke vabimo, da nam najkasneje do 18/06/2020  pošljejo vlogo z življenjepisom in prilogami na naslov: HOTEL MARINA d.o.o., Veliki trg 11, 6310 IZOLA oz. se prijavijo na naši spletni strani.

16/06/2020