Zaposlitev

K sodelovanju vabimo nove sodelavke in sodelavce za naslednja prosta delovna mesta:

KUHAR – VODJA IZMENE v Restavraciji hotela Marina

Od vas pričakujemo:

– vsaj IV. stopnjo izobrazbe – smer kuhar
– pozitiven odnos do dela
– kreativnost, odgovornost ter veselje do učenja
– najmanj tri leta dni delovnih izkušenj na podobnih delih.

Opis delovnega mesta:
– samostojna priprava jedi,
– organizacija in koordinacija dela v izmeni.

Ponujamo vam:
– zaposlitev za določen čas s poskusnim delom dva meseca,
– zanimivo delo v uspešnem in ambicioznem kolektivu,
– stimulativno nagrajevanje,
– možnost strokovnega razvoja.

NOČNI RECEPTOR za skrajšani delovni čas

– vsaj III. stopnjo izobrazbe turistične oz. družboslovne smeri,
– aktivno znanje slovenskega jezika ter pogovorno znanje italijanskega in angleškega oz/in nemškega jezika
– urejenost, komunikativnost, smisel za delo z ljudmi
– vsaj šest mesecev ustreznih delovnih izkušenj.

– zaposlitev za določen čas z možnostjo podaljšanja,

Zainteresirane kandidate/tke vabimo, da nam pošljejo vlogo z življenjepisom in prilogami na naslov: HOTEL MARINA d.o.o., Veliki trg 11, 6310 IZOLA, najkasneje do 10/08/2019 oz. se prijavijo na spletni strani.

Dodatne informacije: tel. 05 66 04 408, www.hotelmarina.si
Datum objave: 07/08/2019