Zaposlitev

K sodelovanju vabimo nove sodelavke in sodelavce za naslednja prosta delovna mesta:

KUHAR v Restavraciji hotela Marina

Od vas pričakujemo:

  • vsaj IV. stopnjo izobrazbe – smer kuhar
  • pozitiven odnos do dela
  • kreativnost, odgovornost ter veselje do učenja
  • najmanj leto dni delovnih izkušenj na podobnih delih.

Opis delovnega mesta:

  • samostojna priprava jedi

Ponujamo vam:

  • zaposlitev za določen čas s poskusnim delom
  • zanimivo delo v uspešnem in ambicioznem kolektivu,
  • možnost strokovnega razvoja.

SOBARICA

  • vsaj osnovnošolsko izobrazbo,
  • osebno urejenost, smisel za red in čistočo, ročne spretnosti
  • vsaj šest mesecev delovnih izkušenj na tem področju

  • čiščenje in pospravljanje hotelskih sob, postiljanje
  • čiščenje kopalnic
  • čiščenje ostalih hotelskih prostorov
  • čiščenje in vzdrževanje higienske neoporečnosti delovnega okolja

  • delo za določen čas
  • zanimivo delo v uspešnem in ambicioznem kolektivu.

Zainteresirane kandidate/tke vabimo, da nam pošljejo vlogo z življenjepisom in prilogami na naslov: HOTEL MARINA d.o.o., Veliki trg 11, 6310 IZOLA, najkasneje do 11/12/2019  oz. se prijavijo na spletni strani.

Dodatne informacije: tel. 05 66 04 408, www.hotelmarina.si
Datum objave: 05/12/2019.